WORDPRESS YÖNETİM PANELİ - MASAÜSTÜ

TÜM MASAÜSTÜ BİLGİSAYARLAR


 

Başlangıç

WordPress Yönetim Paneli ile web sitenizi 7/24 kontrol altında tutabilirsiniz. Site istatistikleri, blog yazıları, resimleriniz, sayfalarınız ve anlık yapılan kullanıcı yorumlarınızı en hızlı şekilde kontrol edebilir, yönetebilir ve içerik ekleyebilirsiniz. Ayrıca e-ticaret web sitesi kullanıyorsanız sipariş ve satışlarınızı da kontrol edebilirsiniz. WordPress'in bu ayrıcalıklı hizmeti tüm dünya da sizin diliniz ile hizmetinizde.


 

Güncellemeler

WordPress'in en önemli özelliklerinden birisi kendini sürekli güncel tutarak tüm güvenlik açıklarını en hızlı şekilde kapatmasıdır. Ayrıca yüklediğiniz eklentileri ve temalarınızın güncel kalmasını da bu ekrandan sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken güncellemek istediğiniz dosyayı seçmek ve güncelle butonuna tıklamak.


 

Jetpack

Jetpack ile istatistik raporlarınız parmağınızın ucunda. Bir web sitesinin en önemli özelliği hangi sayfalarınızın günde kaç defa tıklandığını bilmek ve buna göre düzenlemeler yapabilmektir. İstatistiklerinizi günlük, haftalık ya da aylık olarak görebilirsiniz. Ayrıca hangi sitelerden yönlendirme aldığınızı ve hangi kelimelerle arandığınızı da bu sayfadan görmeniz mümkün. Bizim işimiz web sitesi yapmak değil, işinizi en iyi şekilde büyütmektir.


 

Yazılar

Yazılar sitenizin güncelliğini ve tıklanmasını artıracak en önemli faktördür. Bu sayfada sitenize yeni yazılar ekleyebilir, düzenleyebilir, dilerseniz silebilir ve istatistiklerine anlık olarak ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken "Yeni Ekle" butonuna tıklamak.


 

Sayfalar

Sayfalarınız sizin için değerli. Tüm webmaster'ların ziyaretçilere en iyi bilgileri vermek için kullandığı sayfaları en hızlı şekilde düzenleyebilir, silebilir ve istatistiklerine hızlıca ulaşabilirsiniz.

Ayrıca görsel sürükle bırak sayfalarını rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Bu özellik için "Yönetim Paneli - Sürükle Bırak" sayfasına bakmanızı öneririz.


 

Yorumlar

Web sitenizi kimler takip ediyor ve neler düşünüyorlar. Yorumlarınız sitenizin üst sıralara çıkması ve kullanıcıların siteniz hakkında düşüncelerini dile getirmesi için en önemli faktördür. Bu sayfada yorumlarınızı yönetebilir, düzenleyebilir ve yapılan yorumlara cevaplar yazabilirsiniz. Ayrıca onaylamadan önce okuyabilir ve dilerseniz silebilirsiniz. WordPress ile spam yorumlardan %99 oranında korunursunuz.


 

WordPress'in tüm bu özelliklerine ulaşmanız artık çok kolay. Websper.Net sizin için en hızlı wordpress kurulumu ve eklentilerini sizin seçeceğiniz web tasarımıyla buluşturuyor. Siz de artık global dünyanın sosyal platformuna hızla giriş yapabilirsiniz. Kurumsal paketlerimiz başlamanız için en iyi çözümdür.