WORDPRESS YÖNETİM PANELİ - MOBİL

ANDROİD ve İOS UYUMLU TÜM TELEFON VE TABLETLER


 

İlk Bakış

Mobil uyumlu WordPress Yönetim Paneli ile web sitenizi 7/24 kontrol altında tutabilirsiniz. Site istatistikleri, blog yazıları, resimleriniz, sayfalarınız ve anlık yapılan kullanıcı yorumlarınızı en hızlı şekilde kontrol edebilir, yönetebilir ve içerik ekleyebilirsiniz. Ayrıca yeni üye kayıtlarınızı da bu sayfadan görebilirsiniz. WordPress'in bu ayrıcalıklı hizmeti tüm dünya da sizin diliniz ile hizmetinizde.


 

Ayarlar

Ayarlar sekmesinde profilinizi düzenleyebilir, hesap ayarlarınızı gözden geçirebilir, uygulama ayarlarını yeniden yapılandırabilir siniz. Ayrıca bildirim ayarları ile sitenizde olan biten tüm hareketleri daha iyi kontrol etmenizi sağlayacak bildirimleri alabilirsiniz.


 

Bildirimler

Bildirimler sekmesinde sitenizin hareketlerini rahatça görebilir yapılan değişikliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

İstatistikler

İstatistik raporlarınız parmağınızın ucunda. Bir web sitesinin en önemli özelliği hangi sayfalarınızın günde kaç defa tıklandığını bilmek ve buna göre düzenlemeler yapabilmektir. İstatistiklerinizi günlük, haftalık ya da aylık olarak görebilirsiniz. Ayrıca hangi sitelerden yönlendirme aldığınızı ve hangi kelimelerle arandığınızı da bu sekmeden görmeniz mümkün. Bizim işimiz web sitesi yapmak değil, işinizi en iyi şekilde büyütmektir.


 

Tek Bakışta

Tek bakışta yazılarınızın kaç kez okunduğunu, görüntülemeler, beğeniler, yorumlar ve bugünün istatistiklerini görebilirsiniz. Ayrıca sitenizin kuruluşundan itibaren kaç ziyaretçi aldığınızı en iyi ziyaretçilerinizin hangi aylarda geldiğini öğrenmenizde mümkün.


 

Yazılar

Yazılar sitenizin güncelliğini ve tıklanmasını artıracak en önemli faktördür. Mobil platformda sitenize yeni yazılar ekleyebilir, düzenleyebilir, dilerseniz silebilir ve istatistiklerine anlık olarak ulaşabilirsiniz.


 

Sayfalar

Sayfalarınız sizin için değerli. Tüm webmaster'ların ziyaretçilere en iyi bilgileri vermek için kullandığı sayfaları en hızlı şekilde düzenleyebilir, silebilir ve istatistiklerine hızlıca ulaşabilirsiniz.


 

WordPress'in tüm bu özelliklerine ulaşmanız artık çok kolay. Websper.Net sizin için en hızlı wordpress kurulumu ve eklentilerini sizin seçeceğiniz web tasarımıyla buluşturuyor. Siz de artık global dünyanın sosyal platformuna hızla giriş yapabilirsiniz. Kurumsal paketlerimiz başlamanız için en iyi çözümdür.