WORDPRESS YÖNETİM PANELİ - SÜRÜKLE BIRAK

TÜM MASAÜSTÜ BİLGİSAYARLAR


 

Sayfalar - Yeni Ekle

Sayfalar sekmesinde "Yeni Ekle" butonuna tıkladıktan sonra sayfa başlığınızı girmeniz gerekmektedir. Daha sonra sürükle bırak için "Sayfa Oluşturucu" modunu başlatabilirsiniz.


 

Satır Düzenleri

"Satır Düzenleri" sekmesinden oluşturmak istediğiniz görsel sayfanıza, sütunlar ekleyebilir ve bu sütunları düzenleyebilirsiniz. Sütunlar sayfanızın görselliği için önemli faktörlerdir.


 

Temel Modüller

"Temel Modüller" sekmesinden sütunlar içerisine fotoğraf, HTML kodları, metin, ses ve video ekleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken fareniz ile istediğiniz içerik oluşturucusunu tutup sürüklemeniz.


 

WordPress Pencere Öğeleri

"WordPress Pencere Öğeleri" ile web sitenizi özelleştirmek için gerekli araçları ekleyebilirsiniz. Burada ki araçlar eklentiler sayesinde artırılabilmektedir.


 

WordPress'in tüm bu özelliklerine ulaşmanız artık çok kolay. Websper.Net sizin için en hızlı wordpress kurulumu ve eklentilerini sizin seçeceğiniz web tasarımıyla buluşturuyor. Siz de artık global dünyanın sosyal platformuna hızla giriş yapabilirsiniz. Kurumsal paketlerimiz başlamanız için en iyi çözümdür.